Gofrētas metāla caurules

Nerūsējošā tērauda metāla šļūtenes paredzētas cauruļvadu sistēmu elastīgai pieslēgšanai, lai samazinātu uzstādīšanu, siltumu, vibrāciju un citus strāvu veidus, kas notiek cietajos cauruļvados.
Šļūtenes nodrošina gāzveida produktu un šķidrumu transportēšanu ar dažādu ķīmisko sastāvu, piemēram, bitumens, slāpeklis, darvas,naftas ķīmijas produkti un daudziem citiem produktiem. Šļūtenes izgatavo no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, šļūtenes var būt ar vairākiem ārējajiem aizsargājošajiem apvalkiem.
Šļūtenem ir ļoti plašs diametru klāsts, augsta darba temperatura, augsti darba spiedieni, spēja izturēt hidrotriecienus, augsta elastība.
Šādas šļūtenes ir piemērotas gan darbā ar ļoti augstu (vairāk par 500 grādiem) vai ļoti zemu temperatūru, jo saglabā savu elastību, pateicoties gofrētai virsmai. Izvēloties metāliskās šļūtenes, jāņem vērā to specifikācija, jo šļūtenes izturību noteiks tās vājākā detaļa. Te ir svarīgs arī savienojuma uzgaļu veids, kas tiks izmantots darba procesā. Gofrētās versijas parasti ir vieglas un plaši savienojamas.
Izmantotais tērauds ir piemērots darbam ar agresīvām un īpaši toksiskām ķīmiskajām vielām. Jāņem vērā, ka metāliskās šļūtenes bieži vien slikti iztur berzi.
Darba temperatūra: -270 līdz +550°C.
Standarta izmēru diapazons: DN6 – DN300

PASŪTĪT PRODUKTU!

Paldies! Jūsu ziņa ir saņemta!
Opā! Kaut kas nav sanācis! Mēģiniet vēlreiz!
Mūs izvēlas