PTFE lentes un materiāli

PTFE lentes un materiāli | AGIndustrial

PTFE LENTAS UN MATERIĀLI; siltumizolācijas spiediena veltņu pārklāšanai pārtikas produktu, rīsu maisu,dažādu veidu iepakojumu, iesaiņošanai; plastmasas plēvju karstai noslēgšanai;lielu ruļļu virsmas pārklājums krāsošanai un plastmasas apstrādei; Līmējošo materiālu rullīšu pārklāšanai; Caurumu, piltuvju un sliedes berzes zonu pārklāšanai, Pārklāšana, kur nepieciešama nelipīga gluda virsma; Izolējošas starplikas, pārsegs stiepļu savienojumu izolēšanai, un citiem izolācijas pārklājumiem.

To var izmantot laminēšanā, tinumam, saiņošanai un blīvēšanai, kā arī elektriskās izolācijas vajadzībām. Lieliskas karstumizturības un nelipības īpašības. Galvenie pielietojumi; plastmasas maisiņu aizzīmogošanas mašīnas; H klases elektriskā izolācija, veidņu atdalīšanas mērķi, rullīšu iesaiņošana polietilēna ekstrūzijai.

Metāla detektējamas PTFE / stikla lentes, kas ieteicamas pārklājumiem ar karstumu, īpaši pārtikas rūpniecībā, lai identificētu nodilušo lenti ar metāla detektoru, pirms tas nonāk pie  gala lietotājam.

Piezīme: Nominālais biezums un adhēzijas vērtības ir tipiskas un nav paredzētas kā specifikācijas minimums

PASŪTĪT PRODUKTU!

Paldies! Jūsu ziņa ir saņemta!
Opā! Kaut kas nav sanācis! Mēģiniet vēlreiz!
Mūs izvēlas